Odpovídáte na názor ke článku Jaký jazyk jako první?.
@Eda Beda - Takto se používá ObjC, jádro v C (nebo i C++) a zbytek ObjC. Jen nevím, proč by to mělo být lepší. Možná kvůli čitelnosti?
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 514×
Přečteno 27 375×
Přečteno 26 403×
Přečteno 22 600×
Přečteno 20 269×