Odpovídáte na názor ke článku Jak chce Microsoft zvýšit výkon Windows 8.
@28 WinRT v Metru nejede nad WinAPI (nemají ani smyčku zpráv), seznam funkcí (hodně omezený) z WinAPI, které je možné volat, je někde na webu. Obávám se, že žádné "jiné rozhraní" tam nebude, v podstatě člověk bude psát přímo nad WinRT (mají tam kolekce, přístup k UI a k HW jako např. kamera, akcelerátor apod.) nebo v osekané verzi BCL (v C# a VB). Tak alespoň vypadá současné preview, v únoru bude beta, tak se dozvíme víc (a třeba pod tlakem komunity ještě něco změní/přidají).
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 510×
Přečteno 27 372×
Přečteno 26 401×
Přečteno 22 599×
Přečteno 20 267×