Odpovídáte na názor ke článku Jak chce Microsoft zvýšit výkon Windows 8.
@22 Aha, já se překoukl. Prosté vsugerování ... no tak si budu muset počkat na VS2011 ... .
Autor se zabývá vývojem kompilátorů a knihoven pro objektově-orientované programovací jazyky.
Přečteno 39 510×
Přečteno 27 372×
Přečteno 26 401×
Přečteno 22 599×
Přečteno 20 267×