Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu na notebooku = chladivé osvieženie.
[25] Mint je síce príjemná voľba, ale obávam sa, že problém s vetrákom tam bude tiež, predsa len základ je rovnaký :)
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 064×
Přečteno 11 609×
Přečteno 11 229×
Přečteno 10 279×
Přečteno 9 759×