Odpovídáte na názor ke článku Tak som na nejakú dobu opustil Linux....
Vas clanek mi pripada jako docela pekny alibismus. Velka slova, velke soudy, evidence zadna. Proste jste mel napsat, ze se vam libi WV, a bylo by to. Mne se libi take. Ale s tou snahou "udelat si alibi" jste ze sebe udelal spise hlupaka.
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 064×
Přečteno 11 609×
Přečteno 11 230×
Přečteno 10 279×
Přečteno 9 759×