Odpovídáte na názor ke článku Tak som na nejakú dobu opustil Linux....
[32] zatiaľ bežím vo virtuále s Ubuntu, Arch som zatiaľ len pozeral zbežne zopár popisov a diskusií, zatiaľ bez inštalácie, ako som už písal, partícia na disku je stále pripravená :) dík za tip
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 062×
Přečteno 11 607×
Přečteno 11 227×
Přečteno 10 277×
Přečteno 9 757×