Odpovídáte na názor ke článku Čosi nie je dobre....
1) Je to Acer, co bys nechtel.
2) Nabootovat do promptu normalne (bez X) ti jde?
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 062×
Přečteno 11 607×
Přečteno 11 227×
Přečteno 10 277×
Přečteno 9 757×