Odpovídáte na názor ke článku Čosi (nie) je dobre... Časť II..
mam podobny problem...na ubuntu 7.10 mi suspend do ram fungoval bez problemu, na 8.04 bohuzel nefunguje, takze je to pro mě vcelku nepouzitelny operacni system a nadale zustavam na 7.10 ... je to mi to ale lito.
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 063×
Přečteno 11 608×
Přečteno 11 228×
Přečteno 10 278×
Přečteno 9 758×