Odpovídáte na názor ke článku ArchLinux - zopár postrehov z používania.
Arch linux pouzivam tiez, som s nim maximalne spokojny, ale par krat sa mi stalo, ze som vytiahol asi po pol roku nejaky starsi pc, kde som mal arch, isiel som updateovat a velmi to uz nerozchodil ... teda polovica veci prestala fungovat ... vzdy bolo rychlejsie potom nanovo tam nahodit cely system, ako to "opravovat". Takze doporucujem pravidelne aktualizovat, alebo rovno cele preinstalovat.
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 062×
Přečteno 11 607×
Přečteno 11 227×
Přečteno 10 277×
Přečteno 9 757×