Odpovídáte na názor ke článku ArchLinux - zopár postrehov z používania.
No pěkně. A jak dopadla instalace Archu na to eee?
1986–1990 ZX Spectrum
1990–1994 SHARP MZ-800
1998 > PC
CP/M> MS DOS> Win3.11> Win95> WinNT> Win2000> WinXP+Linux> WinVista+Linux
Přečteno 12 055×
Přečteno 11 600×
Přečteno 11 220×
Přečteno 10 267×
Přečteno 9 748×