Odpovídáte na názor ke článku Uživatel a Greenie beta.
3: zmenila sa klavesnica? coze??? :D
hmmm... co sa rehocem vlastne...
setxkbmap cz to neurobi?
Věčný BFU, ač na Linuxu od RH 6.2 a tedy málem pamětník. Spravuji tiskárny, PC, sítě a svůj letitý Peugeot 405 D… Jsem optimista, který ví, že na to dojede :-)
Přečteno 8 362×
Přečteno 7 853×
Přečteno 7 829×
Přečteno 7 451×
Přečteno 7 360×