Odpovídáte na názor ke článku Uvidím někdy já to co ty..?.
Mam to stesti zit ve stotisicovem meste, kde na radnici visi vyveska o volnych pracovnich mistech v administrative s pozadavkem znalosti OpenOffice. Uhodnete jmeno mesta?
Věčný BFU, ač na Linuxu od RH 6.2 a tedy málem pamětník. Spravuji tiskárny, PC, sítě a svůj letitý Peugeot 405 D… Jsem optimista, který ví, že na to dojede :-)
Přečteno 8 366×
Přečteno 7 857×
Přečteno 7 833×
Přečteno 7 455×
Přečteno 7 365×