Odpovídáte na názor ke článku Uvidím někdy já to co ty..?.
Věčný BFU, ač na Linuxu od RH 6.2 a tedy málem pamětník. Spravuji tiskárny, PC, sítě a svůj letitý Peugeot 405 D… Jsem optimista, který ví, že na to dojede :-)
Přečteno 8 366×
Přečteno 7 857×
Přečteno 7 833×
Přečteno 7 455×
Přečteno 7 365×