Odpovídáte na názor ke článku Proč je potřeba omezovat Microsoft?.
Spiknuti vyrobcu software, hardware, sešitů s okraji atd.. prostě celý svět stojí na spiknutích...
Realizuji informační systémy založené na linuxu. Ve volném čase se ale počítačům snažím vyhýbat, i když to moc nejde.
Přečteno 12 141×
Přečteno 10 193×
Přečteno 7 758×
Přečteno 7 736×
Přečteno 7 504×