Hlavní navigace

XML Prague: začala registrace

29. 3. 2007 0:17 (aktualizováno) Petr Cimprich

XML Prague 2007 banner, 140x60

CFP je uzavřeno, ale registrace na XML Prague 2007 naopak byla otevřena. Letos nabízíme dvě možnosti registrace, které by měly vyhovět všem typům účastníků.

Vstup na celou konferenci včetně tří coffeebreaků za stejnou cenu jako loni, tj. za 200 Kč nebo 10 Eur (podle vlastní volby). Vybrané vstupné stačí právě na pokrytí nákladů na občerstvení. Konference bude v neděli protažena až do tří odpoledne, takže je to oproti loňsku více muziky za stejné peníze.

Druhou možností je tzv. Full Pass za 900 Kč (resp. 45 Eur), který navíc obsahuje dva obědy – v sobotu i v neděli – a sobotní večerní party. Tento registrační balíček je primárně určen těm, kdo na konferenci přijedou zdaleka, neznají Prahu a rádi by o sebe měli postaráno. Tato volba nám loni a předloni chyběla a pro hodně lidí to bylo přinejmenším nepohodné. Tento registrační balíček je samozřejmě také pro všechny, kdo si chtějí užít konferenci se vším všudy a večer si dát s organizátory pivo.

Vstup pouze na jeden nebo na druhý den letos nenabízíme. Jedním důvodem je, že konference je letos opravdu dvoudenní, už to nebude jako loni první den konference a druhý „jen“ workshopy. Druhým důvodem je, že různých kombinací včetně obědů a večeří by se dalo vymyslet hodně, ale o konferenci se stará poměrně malý tým dobrovolných organizátorů, který si nemůže dovolit příliš rozsáhlou administrativu.

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.