Odpovídáte na názor ke článku Jak (ne)tvořit kvalitní aplikace a (ne)zamotat se v nich..
Ja by som pridal.
"Ked uz si date namahu vytvorit program dajte tomu este trochu casu napiste k tomu prirucku/komentar/dokumentaciu. Lebo ak napisete super kod ktoremu nik nerozumie je takyto zbytocny."
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 942×
Přečteno 20 509×
Přečteno 18 372×
Přečteno 18 048×