Odpovídáte na názor ke článku Jak (ne)tvořit kvalitní aplikace a (ne)zamotat se v nich..
Okrajove k tem mizejicim formularum - na Firefoxu mi vadi jedna vec: Obsah malych okynek si pamatuje, ale obsah tech velkych (treba komentare) nikoli. Pritom na to vzdycky zapomenu, kdyz pouzivam Outlook Webmail (kazdy, kdo si nekdy zkusil v nem napsat delsi mail, vi o cem mluvim).
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 321×
Přečteno 29 951×
Přečteno 20 523×
Přečteno 18 378×
Přečteno 18 062×