Odpovídáte na názor ke článku Jak (ne)tvořit kvalitní aplikace a (ne)zamotat se v nich..
Jakožto člověk, který musí často do zadávat data do příšerných, nelogických a zabugovaných webových aplikací volám - jen více takových článků! Není nic horšího, než zadávat půl hodiny data do webového formuláře a následně zjistit, že tento se kvůli nezapsání desetiné čárky pomocí tečky při ukládání zhroutil a smazal veškerý obsah. Samozřejmě si můžete říkat, že lidi jsou hloupí a proč se do toho ti mizerní BFU vůbec pletou, ovšem pak musíte počítat s tím, že počet zákazníků (například) Vašeho e-shopu bude tomuto přístupu odpovídat.
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 316×
Přečteno 29 944×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 375×
Přečteno 18 052×