Odpovídáte na názor ke článku Jak jsem zkoušel rozjet něco co jelo.
pocaly skladam od svych ale posledni dobou kdyz nekdo neco chce, tak mu vzdy reknu at si priplati 1k za slozeni sestavy v servisu - jednak se to porad meni a kazda novejsi deska ma konektory jinak a to by se pak clovek zjevil a druhak kdyz se neco stane muzu pocitac jako celek reklamovat, kdezto pocitac poskladany z dilu jenom tak nereklamujete.
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 321×
Přečteno 29 951×
Přečteno 20 521×
Přečteno 18 378×
Přečteno 18 061×