Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
63/ Nevim, jestli si vetsina lidi porizuje Gentoo kvuli zrychleni... Rolling updates, snadna uprava funkci balicku na miru tomu, co potrebuju, podpora spousty nemainstreamovych platforem, cross-kompilace, vyvoj pro embedded HW atd. urcite ano, nejaky ricing - eh...
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 375×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×