Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Chjo, já jen čekám kdy vy všichni chudáci s ubuntu pochopíte, že je to prostě graficky zcela mizerná distribuce. Svým otřesným oronžovo-hnědo-buhvíco motivem šokuje uživatele, který ho vidí prvně. A jeho variabilita je taky na pováženou. Že má nejširší základnu - no bodejď, když se šíří metodou "Ono je prý ubuntu nejrozšířenější, tak si ho nainstaluju taky". Jediná skutečná výhoda ubuntu je snad absence roota. Gentoo je prostě nejlepší a za tu námahu při kompilaci stojí.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 374×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×