Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Ospravedlnujem sa za neslusne vyrazy ale nemam rad ludi ktory kritizuju nieco co nepouzivaju a ani sa nicim nepricinia aby to bolo lepsie.A je mi jedno ci je to ubuntu alebo ina distribucia.
c) "první dojmy" znamená, že to není recenze, nýbrž jen screenshoty a krátký popis některých novinek
Prve dojmy myslim ze ani neboli opisane pretoze ten kdo to opisoval ani neotestoval ohlasene novinky a zlepsenia.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 374×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×