Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Milí diskutující,
povšivněte si, že blogpost se jmenuje "Ubuntu 8.10 beta, první dojmy".
a) je to blogpost, nikoli článek
b) v nadpise je zřetelně označeno, že je to BETA
c) "první dojmy" znamená, že to není recenze, nýbrž jen screenshoty a krátký popis některých novinek
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 375×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×