Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Milí diskutující,
povšivněte si, že blogpost se jmenuje "Ubuntu 8.10 beta, první dojmy".
a) je to blogpost, nikoli článek
b) v nadpise je zřetelně označeno, že je to BETA
c) "první dojmy" znamená, že to není recenze, nýbrž jen screenshoty a krátký popis některých novinek
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 171×
Přečteno 24 482×
Přečteno 18 541×
Přečteno 14 236×
Přečteno 13 349×