Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Len tak pre porovnanie (nemal som cas citat celu diskuziu, viem ze si to tu uz niekto vsimol)...
Videli ste niekedy u windowsu, aby uzivatelia kritizovali defaultne nastavenu tapetu? Ked som si to precital, myslel som ze sa poserem...A takto by sa to dalo rozvadzat dalej a dalej.
Vseobecne suhlasim so 46 a 48...
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 375×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×