Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
[43] Ale poctivá paranoja je rehoľa :-)
Podľa mňa je najlepšia metóda "security by obscurity" - mať na disku taký bordel, že ani s plným prístupom sa v tom nikto nevyzná.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 180×
Přečteno 24 487×
Přečteno 18 552×
Přečteno 14 237×
Přečteno 13 351×