Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Mno Kubuntu ve virtualboxu se seká, raděj jsem to vypnul hned. Nemám po ruce nic na co to vypálit, tak si počkám až na final (a až fglrx budou podporovat nový X)
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 173×
Přečteno 24 482×
Přečteno 18 546×
Přečteno 14 236×
Přečteno 13 349×