Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Dík za shrnutí. Já bych to tak černě neviděl. Spíš by mě zajímalo Kubuntu, i když se mi KDE4 líbí, trošku se ho bojim, před časem jsem se vracel ke 3.5. Nějak to zkousnu. Bohužel článek nenapíšu :)
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 183×
Přečteno 24 487×
Přečteno 18 561×
Přečteno 14 240×
Přečteno 13 353×