Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
[28]
"Já vím, že jste možná zvyklý na to, že váš systém je nejinteligentnější a sám rozhodne, co je pro vás dobré, protože to ví lépe než vy."
Já jsem používal Arch a nedávno jsem přešel na Debian, takže můj systém za mě opravdu nerozhoduje. Ale distribuce, které se zaměřují na začátečníky, by je za ručičku vést mohli.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 375×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×