Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
[2] Arch jsem taky měl, na produkčním stroji od dubna do září. Vadilo mi, že kvůli rolling-updates občas po updatu něco přestalo fungovat. Teď mám Debian a je OK. Ubuntu doporučuji začátečníkům.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 181×
Přečteno 24 487×
Přečteno 18 555×
Přečteno 14 240×
Přečteno 13 351×