Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Kdyz na to tak koukam, tak nejlepsi je stejne Arch. Akorat si ho zacnu predelavat jenom pro svuj kompl. Zvlast me laka moznost to osekat natolik, aby to bootovalo behem 5 vterin jako eeepc borcum z intelu :D
V ubuntu bych se s necim takovym asi ani nechtel zabyvat...
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 183×
Přečteno 24 487×
Přečteno 18 561×
Přečteno 14 240×
Přečteno 13 353×