Odpovídáte na názor ke článku Ubuntu 8.10 beta, první dojmy.
Kdyz na to tak koukam, tak nejlepsi je stejne Arch. Akorat si ho zacnu predelavat jenom pro svuj kompl. Zvlast me laka moznost to osekat natolik, aby to bootovalo behem 5 vterin jako eeepc borcum z intelu :D
V ubuntu bych se s necim takovym asi ani nechtel zabyvat...
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 28 995×
Přečteno 24 374×
Přečteno 18 425×
Přečteno 14 139×
Přečteno 13 209×