Odpovídáte na názor ke článku Reverzní SSH tunelování.
Jeste se da pouzit hamachi a v nem si nadefinovat podsiti, kolik chci.
OpenVPN je super a sam ho taky pouzivam, ale tam musi byt aspon jeden server s pevnou IP s bezicim OpenVPN serverem. U hamachi se mohou navzajem primo spojit i dva klienti za NATem.
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 143×
Přečteno 24 458×
Přečteno 18 506×
Přečteno 14 223×
Přečteno 13 340×