Odpovídáte na názor ke článku O tupém U:fonu, dalším BFU s Ubuntu a tak vůbec.
4. 7. 2008 15:23
[8] A co (levy) ALT+64?
Paranoidní? Ale ne – kde máte důkaz, že po mně nejdou?
Přečteno 29 179×
Přečteno 24 485×
Přečteno 18 552×
Přečteno 14 237×
Přečteno 13 350×