• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  botanicus  »  Rubinius 1.0 již klepe na dveře  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Rubinius 1.0 již klepe na dveře.

    • 27. 12. 2007 18:08

      Paklik (neregistrovaný)

      [13] Ano, je hezke priznat vlastni slabost. Za to mate ode me poklonu, chtelo to odvahu.

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    botanicus

    Nejčtenější články autora

    1. Rubinius 1.0 již klepe na dveře

      Přečteno 24 139×

    2. Je MIT či BSD licence méně svobodná než GPL?

      Přečteno 20 901×

    3. Bude Rubinius zcela kompatibilní s MRI?

      Přečteno 17 501×

    4. Jak vypadá nové logo Ruby?

      Přečteno 16 915×

    5. Hi, I'm a Mac!

      Přečteno 13 845×

    Poslední názory

    • \ :) OSX nahrazen Vista ?
      ke článku Proč zvolit Mac OS X?
    • \ :). Je usmevne, jak kazdy obhajuje "to" svoje. OS a jejich vyvoj
      ke článku Hi, I'm a Mac!
    • \ Souhlas, gtd vytvoří člověku "systém" (respektive zdravý rozum)
      ke článku Zorganizujte své aktivity pomocí GTD!
    • \ tak bude pokracovani, nebo ne?
      ke článku Zorganizujte své aktivity pomocí GTD!
    • \ Ak sa chcete pozriet na trocha podrobnejsi navod ku GTD skuste:
      ke článku Zorganizujte své aktivity pomocí GTD!

    Témata

    • Licence
    • Operační systémy
    • Ostatní
    • Programovací jazyky
    • Vývoj
    Všechny témata