Odpovídáte na názor ke článku Rubinius 1.0 již klepe na dveře.
27. 12. 2007 18:08
[13] Ano, je hezke priznat vlastni slabost. Za to mate ode me poklonu, chtelo to odvahu.
Přečteno 24 139×
Přečteno 20 901×
Přečteno 17 501×
Přečteno 16 915×
Přečteno 13 845×