Odpovídáte na názor ke článku Pojďme si založit TeXas!.
16. 2. 2007 21:07
Jen tak mimochodem, jestli myslíte ten americký stát, tak to se píše Minnesota.
Přečteno 24 151×
Přečteno 20 910×
Přečteno 17 509×
Přečteno 16 926×
Přečteno 13 850×