Odpovídáte na názor ke článku Je MIT či BSD licence méně svobodná než GPL?.
[30] > když mne obviníte z něčeho, co děláte sám.
Hm, a kde? :oD Vy tazete, ja nikoliv. Pouze vy to stale cinite.
Přečteno 24 153×
Přečteno 20 911×
Přečteno 17 510×
Přečteno 16 929×
Přečteno 13 851×