Odpovídáte na názor ke článku Je MIT či BSD licence méně svobodná než GPL?.
GPL je tu pro uzivatele. To je jejim cilem, smyslem - ochrana uzivatelu. Proto ji maji uzivatele radi a vyvojari brblaji. Vyvojari jsou bohuzel taky lidi, a taky by nejradeji sami brali zadarmo a sami prodavali. S GPL se uzivatel nestane zajatcem developeru, coz se samosebou nelibi - .. potrefene husy.
Přečteno 24 143×
Přečteno 20 904×
Přečteno 17 504×
Přečteno 16 918×
Přečteno 13 847×