Hlavní navigace

jsem deformovaný ITák

13. 4. 2010 23:04 (aktualizováno) unavenej

Mám svou oblíbený seznam webu které každý den ráno pročítám. Mezi ně patří i otřesně bulvární blesk.cz s miliardou reklam. Chodím tam prakticky z jediného důvodu.

Abych si přečetl co dělají mé oblíbenkyně Helenka Vondráčková a Lucie Bílá.....

:ú)

Kecám… ani náhodou mě tyhle nezajímají.. Jediný důvod proč si otevřu blesk.cz je vtip dne. Často se sice opakuji ale lepší než nic.

Dnes předemnou ležel následující vtípek…

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:„Times New Roman“; mso-fareast-font-family:„Times New Roman“;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> 

„Ten sex už není, co to bývalo. Dříve jsem za noc zvládl 8, 10 i 12 čísel. Dnes mě už po třetím čísle začne bolet ruka…“

Začal jsem se pročítat tagama a říkal jsem si co za hezkej IT vtip si zase root.cz připravil. Nakonec asi po minutě přemýšlení jsem přišel na to že ten vtip nechápu. Po další minutě mi došlo že to není vtip a jen prostě někdo něco blbě okopíroval. A za další minutu mě došlo i to že to není root.cz (kde takové vtipy bývají, 1.4 nebo ke konci roku) a že je to zase ten hloupý blesk.cz s HTML chybou.

Otázka dne je ta .. jsem už opravdu tak deformovaný z počítačů že hledám něco v každe blbosti která začíná < a končí >

Etc. Schválně se přiznejte kolik z vás skoumalo danou směs tagů a stylů a hledalo v tom vtip.

Sdílet

  • Diskuse byla uzavřena.