Odpovídáte na názor ke článku Co dnešní generace nikdy nepochopí.
Problém je, že všechen ten výkon jde o ozdobných okýnek a vůbec všech možných vizuálních záležitostí. Přes všechny ty GHz a x-jádra se pořád stává, že člověk klikne, zaskroluje a ono chvilku nic, případně je třeba kliknout znova...bez ohledu na OS. Důsledek toho, že velká část programátorů dnes vůbec neví ,co se děje uvnitř....
Tomáš Kavalek pracuje jako webdeveloper na volné noze a věnuje se vývoji aplikací pod OSS. Občas má střeštěné úvahy a nápady, a proto bloguje. Domovská stránka pro nekomerční projekty a blog je kavalek.net a pro komerční projekty kavalek.eu. Profil má na LinkedIn.
I am nerdier than 93% of all people. Are you a nerd? Click here to take the Nerd Test, get nerdy images and jokes, and write on the nerd forum!
Přečteno 35 478×
Přečteno 20 226×
Přečteno 17 603×
Přečteno 15 668×
Přečteno 15 376×