Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
Nie je trestne nezazalovat niekoho kto porusuje zakony?
Aspon z ust poslancov pocujem ze ked vies ze porusuje zakon tak mas POVINNOST to minimalne nahlasit! ????
Přečteno 12 192×
Přečteno 9 132×
Přečteno 8 845×
Přečteno 8 629×
Přečteno 8 085×