• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Suché komentáře  »  Microsofte - zažaluj mě  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.

    • 24. 5. 2007 22:09

      Dano (neregistrovaný)

      Nie je trestne nezazalovat niekoho kto porusuje zakony?
      Aspon z ust poslancov pocujem ze ked vies ze porusuje zakon tak mas POVINNOST to minimalne nahlasit! ????

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    suchy

    Nejčtenější články autora

    1. khtml + webkit = unity? Spíše ne!

      Přečteno 12 192×

    2. To BLOB or not to BLOB

      Přečteno 9 132×

    3. No space left on device

      Přečteno 8 845×

    4. Přechod z i386 na AMD64

      Přečteno 8 629×

    5. Poslední příspěvek

      Přečteno 8 085×

    Poslední názory

    • \ To teda nevím, já mám ATI asi 6 let (už asi 3.generaci)
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ Já jsem letité problémy s ovladači ATI karet vyřešil výměnou ATI
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ ta adresa ja docela intuitivni, ale jeste tam chybi cislo portu ;
      ke článku Poslední příspěvek
    • \ Kde v tom prohlášení vidíte, že by bylo explicitně řečeno
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ OpenSource drivery od AMD/ATI vyjdu coskoro
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok

    Témata

    • Desktop
    Všechny témata