Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
24. 5. 2007 9:25
US právo je mi u prdele
Přečteno 12 294×
Přečteno 9 214×
Přečteno 8 909×
Přečteno 8 684×
Přečteno 8 136×