Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
24. 5. 2007 9:25
US právo je mi u prdele
Přečteno 12 192×
Přečteno 9 132×
Přečteno 8 845×
Přečteno 8 629×
Přečteno 8 085×