Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
22. 5. 2007 21:47
[4] Ne-e, podle US patentoveho prava IMHO je to problem i uzivatele.
Přečteno 12 192×
Přečteno 9 132×
Přečteno 8 845×
Přečteno 8 629×
Přečteno 8 085×