Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
22. 5. 2007 20:10
Souhlas.. kde kdo se s Microsoftem zaluje.... a MS porad nic :)
Přečteno 12 294×
Přečteno 9 214×
Přečteno 8 909×
Přečteno 8 684×
Přečteno 8 136×