Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
22. 5. 2007 20:10
Souhlas.. kde kdo se s Microsoftem zaluje.... a MS porad nic :)
Přečteno 12 192×
Přečteno 9 132×
Přečteno 8 845×
Přečteno 8 629×
Přečteno 8 085×