Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
Není to celé trošku nafouknuté? Přece jenom v EU softwarové patenty nefungují a není tedy na základě čeho žalovat.
Přečteno 12 192×
Přečteno 9 132×
Přečteno 8 845×
Přečteno 8 629×
Přečteno 8 085×