Odpovídáte na názor ke článku Microsofte - zažaluj mě.
Není to celé trošku nafouknuté? Přece jenom v EU softwarové patenty nefungují a není tedy na základě čeho žalovat.
Přečteno 12 294×
Přečteno 9 214×
Přečteno 8 909×
Přečteno 8 684×
Přečteno 8 136×