Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
To teda nevím, já mám ATI asi 6 let (už asi 3.generaci) a nikdy jsem žádné problémy neměl, což nemůžu až tak 100% říct z dob nvidie 4MX ale i to šlo vyřešit. Většinou mají notorické problémy zarputilí přetaktovávači, kteří ale mnohdy nevědí co dělají a potom se diví:-)
Přečteno 12 308×
Přečteno 9 226×
Přečteno 8 916×
Přečteno 8 691×
Přečteno 8 143×