Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
Já jsem letité problémy s ovladači ATI karet vyřešil výměnou ATI karty za jinou značku a je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v oblasti počítačů kdy udělal. Vše je najednou jednoduché, bez problémů - prostě ATI už si přes práh domu nikdy nepustím!
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×