Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
Kde v tom prohlášení vidíte, že by bylo explicitně řečeno, že ATI vydá nějaké opensource ovladače od svých grafik? IMHO nikdy ATI (ani AMD) nic takového neslíbilo.
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×