Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
21. 6. 2007 15:55
OpenSource drivery od AMD/ATI vyjdu coskoro - spolu s hrou Duke Nukem Forever :P
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×