• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Suché komentáře  »  ATI ovladače budou OSS - jako každý rok  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.

    • 21. 6. 2007 15:55

      R (neregistrovaný)

      OpenSource drivery od AMD/ATI vyjdu coskoro - spolu s hrou Duke Nukem Forever :P

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    suchy

    Nejčtenější články autora

    1. khtml + webkit = unity? Spíše ne!

      Přečteno 12 227×

    2. To BLOB or not to BLOB

      Přečteno 9 159×

    3. No space left on device

      Přečteno 8 868×

    4. Přechod z i386 na AMD64

      Přečteno 8 649×

    5. Poslední příspěvek

      Přečteno 8 103×

    Poslední názory

    • \ To teda nevím, já mám ATI asi 6 let (už asi 3.generaci)
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ Já jsem letité problémy s ovladači ATI karet vyřešil výměnou ATI
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ ta adresa ja docela intuitivni, ale jeste tam chybi cislo portu ;
      ke článku Poslední příspěvek
    • \ Kde v tom prohlášení vidíte, že by bylo explicitně řečeno
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok
    • \ OpenSource drivery od AMD/ATI vyjdu coskoro
      ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok

    Témata

    • Desktop
    Všechny témata