Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
Ehhhm, je to software běhající na hardwaru? Je. Může někdy člověk potřebovat se v něm vrtat? Může, viz foťáky Canon. Takže jaký je sakra důvod, aby to byl binární blob?
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×