Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
Ehhhm, je to software běhající na hardwaru? Je. Může někdy člověk potřebovat se v něm vrtat? Může, viz foťáky Canon. Takže jaký je sakra důvod, aby to byl binární blob?
Přečteno 12 302×
Přečteno 9 222×
Přečteno 8 914×
Přečteno 8 689×
Přečteno 8 140×